Heb jij altijd al interesse gehad om de leukste (online) feestjes te kunnen organiseren? Dan hebben wij jou nodig! De kanjers van de feestcommissie weten precies hoe ze het allermooiste feestje moeten organiseren. De echte sfeermakers in de verenigingen is niets te gek! Van kroegentochten, spelavonden tot een helemaal over de top thema-avond. Zij weten de snaar te raken! Zelfs nu we rekening moeten houden met de corona maatregelen worden er leuke online activiteiten georganiseerd waar je makkelijk bij aan kunt sluiten. Denk hierbij aan een leuke online pubquiz. Alle activiteiten die het studentenleven een stukje mooier maken worden georganiseerd door de feestcommissie.

Benieuwd hoe dat er nu echt uitziet? Bekijk snel de foto’s van alle activiteiten. Het is zeker weten de moeite waard. Wil jij ook zo’n leuke feestjes mee organiseren? Meld je dan aan voor de feestcommissie via: sourceeindhoven@fontys.nl

Categorieën: Feestcommissie

0 reacties

Geef een reactie

Avatar plaatshouder