? De Biercantus vandaag gaat niet door!?

Na een kort bericht gisterenavond komen we hier graag nog even op terug. Op advies van het RIVM is besloten om de Biercantus niet door te laten gaan. Het risico op spreiding van het corona-virus is met dit soort evenementen te groot. Wij treuren dan ook enorm dat het evenement niet door kan gaan. Echter, stellen we de gezondheid van onze studenten altijd voorop!

Momenteel zijn wij met Sv. PRICK in gesprek hoe we dit gaan oplossen. We willen jullie ook laten weten dat onze voorkeur uitgaat naar een nieuwe datum. We hopen z.s.m. meer informatie te geven over de vervolgstappen. Tot dan doen we graag een een beroep op jullie geduld.

Verdrietige groetjes,
De Feestcommissie & Het 2de Bestuur

Anne Hunnekens

Anne Hunnekens, 25 jaar en woonachtig in Eindhoven. Bekend als oud-voorzitter maar ook actief binnen verschillende commissies waaronder de PR-commissie. De website valt voor een deel onder mijn hoede. Je kunt mijn naam daarom op meerdere plekken tegenkomen.

0 reacties

Geef een reactie

Avatar plaatshouder