Activiteiten 2019!

New year, new me oftewel nieuwe activiteiten! 

Hoe gaan we het nieuwe jaar in?

Afgelopen jaar 2018, is een jaar geweest waarin Source Eindhoven grote stappen heeft genomen. Ongeveer een jaar geleden hadden wij niet kunnen wensen dat het zo goed zou gaan zoals het nu gaat. Dit succes hebben wij niet alleen te danken aan de inzet van het huidige bestuur maar ook aan jullie!

Maar, 2019 zal nog beter gaan en we zullen stappen blijven zetten. Dan misschien niet zo grote stappen als afgelopen jaar maar we zullen niet stil blijven staan! Daarom hebben wij op 7 januari 2019, de eerste schooldag van het gloednieuwe jaar een nieuwjaarsreceptie.

Deze nieuwjaarsreceptie vieren wij samen met onze buren van Toegepaste psychologie, Topsy. Vanaf 17:00 uur kun jij vanuit je laatste lesuur doorrollen naar Café Wilhelmina gelegen op Wilhelminaplein 6. Deze nieuwjaarsreceptie staat in het kader van Sourpsy awards, dus vergeet niet op je favorieten te stemmen: https://goo.gl/forms/EMEsszAI8uMLG2zh2 Er zijn snacks, biertjes, wijntjes en awards! Dus blijf zeker niet thuis.

https://www.facebook.com/events/1929410577108356

Samen met Source het nieuw jaar feestend in? 

Om heerlijk in de sfeer te blijven organiseren wij samen met SV. Averroes (Bedrijfskunde MER) een goede voornemens feestje op 9 januari 2019.

Vanaf 20:00 uur verwelkomen we je van harte in onze stamkroeg Villa Fiesta!Er is een te gekke actie waarmee jij voor deze mooie avond één drankkaart binnen kunt slepen. Wees er wel op tijd bij want deze actie duurt maar tot 22:00 uur. 

https://www.facebook.com/events/1889936134376208/

Hierna zal op 17 januari 2019 onze eerste lustrumactiviteit plaatsvinden en vieren wij het vijf jarig bestaan van Source algemeen in de Oude Rechtbank. Geheel in winterstijl zal ons Lustrum Gala stralen en dan wel onder de naam: Winter Gala.

Kom niet alleen en neem een +1, +2, +3 of +10 mee want samen is het veel gezelliger. Speciaal voor jullie, onze leden hebben wij dan een speciale prijs van maar €10,- per ticket. Meer info soon! https://www.facebook.com/events/273194093389003

Onze activiteiten