Wauw, dat is een keer wat anders. Dit jaar is de PR-commissie een een nieuwe weg ingeslagen. Zij dachten: “Een nieuwsbrief? Hm, dat kan vele malen beter”. Zo doende kwam het geweldige idee omhoog van een magazine. Met de extra mankracht die we dit jaar erbij hebben gekregen is dit helemaal goed gekomen. Wij verwelkomen dan ook met een warm hart Noor van Rens in ons PR-team.

Wij presenteren vol trots de eerste editie van het Source Magazine, genaamd: De Bron.

Wij wensen jullie veel leesplezier en vergeet niet mee te doen met de acties!

Leesgroetjes, De PR-commissie

PS. Heb jij een leuk idee voor de volgende editie? Schroom niet en mail naar: PR@svsource-eindhoven.nl


Anne Hunnekens

Anne Hunnekens, 25 jaar en woonachtig in Eindhoven. Bekend als oud-voorzitter maar ook actief binnen verschillende commissies waaronder de PR-commissie. De website valt voor een deel onder mijn hoede. Je kunt mijn naam daarom op meerdere plekken tegenkomen.

0 reacties

Geef een reactie

Avatar plaatshouder