“Sinds mijn introductieweek ben ik al actief lid van Source, ik ben meteen in 2 commissies gegaan en daar had ik ontzettend veel plezier in. Om nog meer plezier tijdens mijn studentenleven te beleven ben ik de uitdaging aangegaan om secretaris te worden. Helaas heb ik een stuk minder mogen doen dan “normaal” maar hopelijk komt dat voor het volgende bestuur allemaal weer terug! Wel kan ik zeggen dat ik er alles aan heb gedaan om source zo actief mogelijk te houden voor onze leden. Lijkt het jou nou ook leuk om verschillende evenementen te organiseren, relaties te onderhouden en samen te werken op een hoger level? Dan zie ik je graag tijdens de info avond op 23 maart om 19:30 uur!”

Geef je op via: https://forms.gle/e51ZKYPpu3XzagAb7

Categorieën: Bestuur

0 reacties

Geef een reactie

Avatar plaatshouder