Hoi allemaal!

Waar zal ik toch eens beginnen…. Dit jaar was voor ons allemaal bijzonder. Wij allemaal zijn individueel en gezamenlijk beïnvloed door de pandemie. Ons bestuursjaar heeft dan ook in de piek van de corona tijd moeten plaatsvinden. In het begin was het zeker even wennen. Wat kunnen wij nou wel doen, en wat niet? En juist in deze tijd heb ik veel geleerd hoe belangrijk het is om je te kunnen aanpassen aan de huidige situatie. Dit jaar heeft veel creativiteit geëist van ons als bestuur, om onze vereniging zo goed mogelijke draaiende te houden. Dit allemaal (ongeacht het feit dat alles grotendeels thuis was) is precies wat ik van een bestuursjaar had verwacht. Dit is zo een unieke kans om veel te leren over organiseren, samenwerken maar ook over het aansturen van een vereniging. Ik heb met veel plezier de functie voorzitter mogen uitvoeren, maar nu begint het toch echt tijd te worden om mijn stokje weer over te dragen naar de volgende. Dus ben jij enthousiast, creatief maar vooral ook een doorzetter? Dan is deze uitdaging zeker iets voor jou!

Wil je weten wat er nog meer bij zo’n bestuursjaar komt kijken? Geef je dan op voor onze bestuur info avond op 23 maart om 19:30 uur. Opgeven kan via Whatsapp of de google forms ?

https://forms.gle/czGfePcgq1z9FLeq7

Categorieën: Bestuur

0 reacties

Geef een reactie

Avatar plaatshouder