Wil jij Source Eindhoven helpen aan een extra zakcentje om leuke activititeiten te organiseren zoals op deze foto staat afgebeeld? 💙 Source Eindhoven neemt deel aan Rabo ClubSupport en wij kunnen jouw stem ontzettend goed gebruiken! 🗣 Wij roepen daarom alle Rabobank-klanten van Eindhoven op om zich alvast aan te melden als RABO-lid, zodat je een stem op ons kan uitbrengen vanaf, 5 oktober. Zodat wij interessante activiteiten kunnen blijven organiseren. Hoe dat moet lees je hier! 👨‍🎓
🔹Ga naar: https://buff.ly/3nh32zT
🔹Kies dan word lid!
🔹Ga naar de Rabobankieren App
🔹Kies het kopje ‘Zelf Regelen’ en zie hierna Lidmaatschap
🔹Klik op Rabo ClubSupport en daar staan wij tussen als vereniging. 🔹Stemmen kan vanaf 5 oktober 2020, en dat ga je natuurlijk nu direct doen!

Categorieën: Bestuur

0 reacties

Geef een antwoord

Avatar plaatshouder