Wil jij Source Eindhoven helpen aan een extra zakcentje om leuke activititeiten te organiseren zoals op deze foto staat afgebeeld? ? Source Eindhoven neemt deel aan Rabo ClubSupport en wij kunnen jouw stem ontzettend goed gebruiken! ? Wij roepen daarom alle Rabobank-klanten van Eindhoven op om zich alvast aan te melden als RABO-lid, zodat je een stem op ons kan uitbrengen vanaf, 5 oktober. Zodat wij interessante activiteiten kunnen blijven organiseren. Hoe dat moet lees je hier! ?‍?
?Ga naar: https://buff.ly/3nh32zT
?Kies dan word lid!
?Ga naar de Rabobankieren App
?Kies het kopje ‘Zelf Regelen’ en zie hierna Lidmaatschap
?Klik op Rabo ClubSupport en daar staan wij tussen als vereniging. ?Stemmen kan vanaf 5 oktober 2020, en dat ga je natuurlijk nu direct doen!

Categorieën: Bestuur

0 reacties

Geef een reactie

Avatar plaatshouder