We hebben groot, maar dan ook groot nieuws! We hebben het namelijk ontzettend gemist: “DE ALB”s” ? Voor de nieuwelingen onder ons, ALB betekent: Actieve Ledenborrel. Dit zijn de activiteiten waarbij alle commissies een keer vrij zijn van organisatie. ?‍♀️ Zie het als een cadeautje, van het Bestuur voor jou als lid zijnde. ?Dus, zet bijdeze nu meteen 12 november in groot en rood in je agenda en houdt onze pagina’s goed in de gaten.? Wat we gaan doen? Dat houden we nog even geheim, maar we beloven dat het een spektakel gaat worden. Natuurlijk op gepaste afstand. ?*Foto (ALB-iem, 2020).

Categorieën: Bestuur

Anne Hunnekens

Anne Hunnekens, 25 jaar en woonachtig in Eindhoven. Bekend als oud-voorzitter maar ook actief binnen verschillende commissies waaronder de PR-commissie. De website valt voor een deel onder mijn hoede. Je kunt mijn naam daarom op meerdere plekken tegenkomen.

0 reacties

Geef een reactie

Avatar plaatshouder