Naast studeren is het ook belangrijk om goed te ontspannen. ? Een keer per schooljaar haalt Source alles uit de kast voor het jaarlijks Gala. We vragen niet alleen onze leden, maar alle HR-studenten om zich op te doffen in een prachtige jurk, jumpsuit of kostuum. ? We genieten in alle glorie van de glitter en glamour, waar een prom-photo niet mag ontbreken. Een avond die je zeker niet mag, en kan missen! ? Binnen de Galacommissie zijn we opzoek naar netwerkers, creatievelingen, organisators maar ook studenten die weten hoe ze een goed feestje moeten bouwen!

Wil jij ons helpen om het Gala fantastisch te laten verlopen? Meld je nu aan voor deze commissie. ?

Categorieën: Galacommissie

Anne Hunnekens

Anne Hunnekens, 25 jaar en woonachtig in Eindhoven. Bekend als oud-voorzitter maar ook actief binnen verschillende commissies waaronder de PR-commissie. De website valt voor een deel onder mijn hoede. Je kunt mijn naam daarom op meerdere plekken tegenkomen.

0 reacties

Geef een reactie

Avatar plaatshouder