Natuurlijk gebruik jij de kerstvakantie om een date te scoren voor Het Gemaskerd Bal! Lukt het nu niet? ? Geen probleem, de galacommissie heeft ook aan jou gedacht. ?

Onze cupido-service: “Source or not”, staat voor je klaar. ? Jij kan voor jezelf of iemand die het hard nodig heeft een brief insturen naar: activiteiten@svsource-eindhoven.nl ✍️

Schrijf in de brief: Naam, geslacht, hobby’s, hoeveel pils/wijn je per avond drinkt en ander innerlijke of uiterlijke voorkeuren. Geef een duidelijke maar korte omschrijving van de persoon, in drie zinnen. ?‍??‍?

Dus geen ge-maar, de galacommissie staat voor je klaar. ?


Anne Hunnekens

Anne Hunnekens, 25 jaar en woonachtig in Eindhoven. Bekend als oud-voorzitter maar ook actief binnen verschillende commissies waaronder de PR-commissie. De website valt voor een deel onder mijn hoede. Je kunt mijn naam daarom op meerdere plekken tegenkomen.

0 reacties

Geef een reactie

Avatar plaatshouder