Anne: “Ik ga graag de uitdaging aan om mezelf te blijven ontwikkelen. Dat ik dit mag doen binnen de Studievereniging is voor mij een win-win situatie. Zo kan ik namelijk volop genieten van mijn studentenleven maar levert het in werkelijkheid ook een berg ervaring op. Het voorzitterschap eindigt voor mij eind augustus. Mag ik het stokje doorgeven aan jou?”

Interesse? Kom naar de info-avond op 5 maart 2020, vanaf: 18:00 in de Witte dame. Meer info op facebook.

Solliciteren doe je door je CV + Motivatie naar Sourceeindhoven@fontys.nl te sturen.

Categorieën: Bestuur

Anne Hunnekens

Anne Hunnekens, 25 jaar en woonachtig in Eindhoven. Bekend als oud-voorzitter maar ook actief binnen verschillende commissies waaronder de PR-commissie. De website valt voor een deel onder mijn hoede. Je kunt mijn naam daarom op meerdere plekken tegenkomen.

0 reacties

Geef een reactie

Avatar plaatshouder