Heyhallo introductiestudent,

Wat leuk dat je hebt opgeven om met ons op introductieweek gaat. Normaliter zal je binnen ongeveer vijf werkdagen een bevestiging krijgen van ons. Het kan zo zijn dat dit mailtje in je spam-box of ongewenste e-mails beland. Zoek dan goed naar een e-mail met onderwerp: Bevestiging introductieweek HRM 2019 met Afzender: introductieweekhrm@svsource-eindhoven.nl

Wil je tijdens de vakantie extra informatie hebben? Check dan onze facebook-pagina en facebook-event. Wij zullen in het facebook-event elke week een berichtje te plaatsen om je informeren over het programma, de faciliteiten en al het anders spannends tijdens de introductieweek.

Wij hebben in ieder geval al ontzettend veel zin in! Wij hopen jullie ook. Mocht je alsnog vragen hebben kun je ons bereiken via het volgende e-mail: introductieweekhrm@svsource-eindhoven.nl

Gaat het om een zeer dringende vraag? Dan kun je bellen of whatsappen naar: 06-11825275


Anne Hunnekens

Anne Hunnekens, 25 jaar en woonachtig in Eindhoven. Bekend als oud-voorzitter maar ook actief binnen verschillende commissies waaronder de PR-commissie. De website valt voor een deel onder mijn hoede. Je kunt mijn naam daarom op meerdere plekken tegenkomen.

0 reacties

Geef een reactie

Avatar plaatshouder