Maak kennis met het nieuwste lid van de ledenweekendcommissie! ⛺Haar naam is Evi Manuel en ze is eerstejaars studente. Ze heeft voor de ledenweekendcommissie gekozen omdat haar intro mama haar over heeft gehaald om bij de commissie te komen. Het leukste aan deze commissie vindt zij dat twee fantastische zangeressen ook lid zijn van de commissie. Elk lid van Source Eindhoven heeft een paar weken geleden in de WhatsApp groep kunnen genieten van deze twee zangeressen. Evi hoopt dat ze in de ledenweekendcommissie veel gezelligheid mee gaat maken (dat kan ook niet anders met twee zangeressen). En vanuit Source verwacht zij dat het een leuke vereniging is en dat ze veel leuke contacten gaat leggen. En mocht dat nou juist precies een van de doelen van Source zijn ?

Afbeelding kan het volgende bevatten: 42 mensen, dansende mensen, staande mensen, mensen op toneel en binnen
Categorieën: Nieuws

0 reacties

Geef een reactie

Avatar plaatshouder