Dennis Spier: “Om vanuit Source leuke en interessante activiteiten te kunnen organiseren, is het van belang dat we goede contacten hebben met bedrijven in de regio. Niet alleen voor bedrijfsbezoeken of gastcolleges, maar ook voor sponsoring van onze vereniging. Ik vind het dan ook superleuk om contact te leggen met bedrijven en te sparren over een samenwerking. Iedere keer leer ik hier weer ontzettend veel van en het is ook nog eens goed voor je netwerk!”

Categorieën: Nieuws

Anne Hunnekens

Anne Hunnekens, 25 jaar en woonachtig in Eindhoven. Bekend als oud-voorzitter maar ook actief binnen verschillende commissies waaronder de PR-commissie. De website valt voor een deel onder mijn hoede. Je kunt mijn naam daarom op meerdere plekken tegenkomen.

0 reacties

Geef een reactie

Avatar plaatshouder