Beste (bijna) Source-lid,

Helaas komen onze contactformulieren (waaronder het IK-WORD-LID-FORMULIER) niet aan in onze mailbox vanwege een fout bij de server van Fontys. Dit betekent dat als jij hebt aangemeld via onze website, dit niet door ons is ontvangen.

Natuurlijk wil je nog steeds lid worden en dat kan je doen door een mail te sturen naar: Sourceeindhoven@fontys.nl

Stuur je naam, telefoonnummer en evt. interesse in een commissie mee. Je aanmelding is compleet als je antwoord hebt gekregen van onze Secretaris Fieke.

Bedankt voor het begrip!

Met vriendelijke groet, Het 2de bestuur van Studievereniging Source Eindhoven

Categorieën: BestuurNieuws

Anne Hunnekens

Anne Hunnekens, 25 jaar en woonachtig in Eindhoven. Bekend als oud-voorzitter maar ook actief binnen verschillende commissies waaronder de PR-commissie. De website valt voor een deel onder mijn hoede. Je kunt mijn naam daarom op meerdere plekken tegenkomen.

0 reacties

Geef een reactie

Avatar plaatshouder