Met de introductieweek, eerste schooldag en lesdag achter de rug kijken we momenteel vooruit naar de eerste actieve ledenborrel aanstaande donderdag!

Ben je momenteel nog niet lid? Geen haast de eerste periode zijn ook niet-leden van harte welkom op de actieve ledenborrels. Maar wacht niet te lang met twijfelen over je lidmaatschap want vanaf periode 2 behoor je toch echt lid te zijn! Dus vlieg nu met je cursor naar de pagina IK WORD LID. En geef je snel op.

Ik ben al lid, nu jij nog!

Voor maarliefst €10 ben je het gehele jaar lid van deze fantastische vereniging. Mocht je lid zijn niet genoeg vinden? Binnen een van onze vele commissies kun jij je vaardigheden verbeteren. Meer informatie over onze commissies vind je op de pagina: Commissies

Zien wij je tijdens de actieve ledenborrel? Natuurlijk zien we jou! Tot donderdag.

Categorieën: BestuurNieuws

Anne Hunnekens

Anne Hunnekens, 25 jaar en woonachtig in Eindhoven. Bekend als oud-voorzitter maar ook actief binnen verschillende commissies waaronder de PR-commissie. De website valt voor een deel onder mijn hoede. Je kunt mijn naam daarom op meerdere plekken tegenkomen.

0 reacties

Geef een reactie

Avatar plaatshouder