ABAB Accountants en Adviseurs is een fullservice accountants- en adviesorganisatie. Door onze brede dienstverlening kunnen we klanten van een compleet advies voorzien. Ben je op zoek naar een stageplaats, afstudeeropdracht of baan binnen een accountantskantoor? Dan biedt ABAB je een mooie kans om kennis en ervaring op te doen binnen jouw vakgebied én daarbuiten.

💼 Door onze brede dienstverlening kom je in aanraking met diverse disciplines;
✨Werken voor klanten die actief zijn in verschillende branches;
👍 Goede begeleiding en sparren met gelijkgestemden;
🧠 Veel kennis in huis en veel ervaren collega’s waar je van kunt leren;
🌱 Groei mee door deel te nemen aan een van onze opleidingsprogramma’s.

Binnen salaris- en personeelsdiensten zijn wij altijd op zoek naar collega’s met een achtergrond in HR. We ondersteunen onze klanten in HR-services, salarisadministratie en beloningsadvies. Wil jij betekenisvol zijn voor de mkb-ondernemers? Wij bieden je een uitdagende omgeving, een mooie klanten portefeuille en goede arbeidsvoorwaarden. Nieuwsgierig naar meer? Neem contact op met Anne:
📧 Campusrecruitment@abab.nl
📞 013-4647110