Meld je nu aan voor de introductieweek!

Introductieweek

0

EINDELIJK, kun jij je aanmelden voor de introductieweek van HRM Eindhoven. Iedere jaar verzint de introductiecommissie een spannend thema waarop de gehele week wordt georganiseerd.  Ons programma strikt geheim om het spannend te houden tot op de laatste minuut. Er zijn altijd een aantal terugkerende activiteiten die zo goed als traditie worden gezien. Waaronder: cantus, stadstocht, thema-avond en PubQuiz. Onze introductieweek bestaat uit een leuke mix van kennismakingsspelen, muziek, actieve- en denkspellen en natuurlijk een goed feestje. 

Zorg ervoor dat ook jij je studie HRM met een knaller begint. Vol in het boerse thema leer jij je studiegenoten kennen. 

Doe het snel want vorig jaar zaten we vol!

Wij zien jou 26 augustus 2019!