Lustrum

Sluit het schooljaar af

Het einde van het jaar is nabij! Alle tentamens zijn gemaakt, alle deadlines zijn behaald. En dat moet gevierd worden met een feestelijke BBQ.

Op donderdag 4 juli vindt deze feestelijke activiteit bij de Villa Karaoke plaats. Niet alleen wordt er voor eten gezorgd door de commissie, maar je krijgt er ook nog eens 3 gratis drankjes bij! De kosten voor al deze luxe, bedragen voor onze lieve leden slechts 1 donnie (10 euro dus) en voor de mensen die zich nog moeten bekeren tot het Sourceïdom is het 12,50.

De tickets kunnen online besteld worden via de link, maar daar komen wel nog extra kosten bovenop (0,80 cent). Maar voor de zuinige studenten onder ons, de tickets kunnen ook op school gehaald worden bij de commissieleden op de aangegeven tijden. Dat scheelt toch weer mooi 0,80 cent! Een, twee of meer introducés zijn meer dan welkom

BBQ

met je studiegenoten!

Het culinaire diner begint om 16:30, maar vanaf 16:00 ben je al van harte welkom voor een drankje! Het nuttigen van eten is tot 21:00 mogelijk, daarna barst het feestje los

Speciaal voor jullie vermaak zijn er ook een aantal zéér speciale artiesten ingevlogen! Timetable wordt pas later bekend gemaakt. Dus houdt onze pagina’s in de gaten want deze wil je niet missen!

Oh PS, kom gerust feestelijk gekleed. De commissieleden zullen zelf helemaal op en top als hun alter-ego verkleed zijn. Dus trek jouw gekke outfit ook maar lekker aan! 

PPS, als je een speciaal dieet hebt. Laat het ons weten! Dan houden wij daar rekening mee. Mail naar: activiteiten@svsource-eindhoven.nl


Liefs,Lustrumcommissie 

Ben jij erbij?

Zet jezelf op aanwezig via de onderstaande button!