Babyborrel - introductieweek 2019

Tot op het heden moest de introductieweek stevig de lippen op elkaar houden. Begin dit schooljaar stond het thema alvast. Deze kanjers hielden het voor hun eigen. Maar nu, is het dan eindelijk bekend! Het thema van de introductieweek is: Source op de boederie, lekker met de trekker! De gehele introductieweek zullen wij in het boerse thema op pad gaan. Het thema is zelf compleet met een eigen anthem, liedje! Wij kijken er al naar uit om dit lied door de straten van Eindhoven te laten klinken.  

Wij feliciteren de volgende koppeltjes als Papa en/of Mama, en hierbij ook jullie teamnaam: 
De koeien: Justin van der Linden en Lisa Burm
De verrekens: Rianne Vullings en Danny Bonke
De perdjes: Rick Vermeulen en Loïs Van Meerwijk
De geetjes: Jamie Beverloo en Max Gerits
De boomkipkes: Marly Rijkers en Ruben Slagboom
De knijntjes: Michelle Renkens en Mark van Grinsven
De schoapjes: Pim Dirks en Hajk Markarov
De eezels: Dennis Spier en Femmie Derks

Meer informatie over de introductieweek?

Zorg dat je geheel op de hoogte bent!