Op woensdag 20 november gaven Thom Roodvoets en Anne Hunnekens een mini-college offboarding. 

 Op een interactieve manier hebben zij alle in’s en out’s die ze in het onderzoek zijn tegen gekomen gepresenteerd. De presentatie was gestructureerd opgebouwd waarbij studenten ten eerste samen de definitie vormde. Hierna werd er plek gemaakt voor een deel theorie, waarna de studenten aan de slag gingen met een casus. 

Ten slot was er ruimte om ervaringen te delen en te bekijken wat de desbetreffende organisatie anders had kunnen doen om werknemers op de juiste manier te laten vertrekken. 

 Wij bedanken iedereen voor de geweldige opkomst! De powerpoint is te vinden in het facebook event.

https://www.facebook.com/events/354865081756358/

 

 

Aankomende week een workshop LinkedIn volgen?

https://www.facebook.com/events/638670149881190/

𝗕𝗲𝗻𝗶𝗲𝘂𝘄𝗱 𝗻𝗮𝗮𝗿 𝗵𝗲𝘁 𝗽𝗿𝗮𝗸𝘁𝗶𝗷𝗸𝗮𝘁𝗲𝗹𝗶𝗲𝗿?
Het praktijkatelier is een alternatieve leerroute die in het tweedenjaar gevolgd kan worden. Het praktijkatelier verweeft integrale opdrachten en vaardigheidsvakken met opdrachten in het werkveld. Studenten binnen het praktijkatelier worden uitgedaagd om op projectmatige basis te samenwerken met elkaar en opdrachtgevers.