Heb jij al kaartjes voor de kroegentocht?

Heey kroegentijgers, ūüźĮ Er staat weer een avontuurlijke kroegentocht voor de deur, waar we de leukste kroegen van stratum op zijn kop gaan zetten.¬† Ben jij net in Eindhoven komen studeren? Dan is dit de unieke kans om al feestend je nieuwe studenten stad te ontdekken! Is het uitgaansleven van Stratumseind al bekend terrein voor jou? Ook dan ben je natuurlijker welkom om een feestje te bouwen met de leukste studievereniging van Eindhoven! We zien jullie graag verschijnen op donderdag 4 oktober om 19:30 uur bij Caf√© La Route. Om 20:00 uur starten we met de kroegentocht. We zullen vanaf La Route richting de Kram vertrekken waarna we de mystery kroeg bezoeken en eindigen in de Villa Fiesta. Dusssss….. Meld je snel aan want dit feestje wil je niet missen!

Tickets Facebook